Admin - JakubPiwowarski

Aktualności

Zwycięstwo na inaugurację rundy

• autor: StraightUp, 2011-04-10 14:50

Dzisiaj, tj. 10 kwietnia 2011 roku, rozegraliśmy nasz pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Zmierzyliśmy się z drużyną Unii Rosochata na ich boisku. Wygraliśmy gładko 0:4. Więcej w rozwinięciu newsa.

Wychodząc na boisko byliśmy mocno przekonani o zwycięstwie, ponieważ Unia to ostatnia drużyna tabeli. Wiedzieliśmy jednak, że nie można nikogo lekceważyć, chociażby dlatego, że gra w tym meczu nie układała nam się do końca tak, jakbyśmy tego chcieli. Było wiele zmarnowanych okazji, jednak niesamowitym osiągnięciem popisał się nasz pomocnik Dawid Milczarek, zachowując 100-procentową celność podań, przyczyniając się do naszego zwycięstwa.

Bramkę na 1:0 strzelił obrońca Jakub Piwowarski, uderzając piłkę swoją słynną „diamentową banią” po rzucie rożnym, około 15 minuty meczu. Prowadzenie na 2:0 podwyższył Grzegorz Cyrulak, po akcji sam na sam z bramkarzem. Była to zarazem 20 bramka Grześka w tym sezonie. Po przerwie mieliśmy dużo okazji na strzelenie bramek, w tym rzut karny, niewykorzystany jednak przez Grzegorza Cyrulaka. Na naszą bramkę strzały właściwie nie padały, przez co nasi bramkarze nie mieli zbyt dużo do roboty. Gola na 3:0 strzelił Krzysztof Kicka, dobijając odbity przez bramkarza strzał Radosława Stańczyka. Wynik na 4:0 ustalił Marcel Sroczyk strzelając bramkę z kilkunastu metrów obok bramkarza.